Kierownik Robót Elektrycznych

OPIS STANOWISKA:

    • Koordynacja robót instalacyjnych w zakresie instalacji elektrycznych i teletechnicznych oraz sieci zewnętrznych uzbrojenia terenu
    • Uczestnictwo w realizacji projektów kubaturowych
    • Tworzenie harmonogramów robót
    •  Bezpośredni nadzór nad realizacją robót instalacyjnych w oparciu o wymaganiu kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy oraz normy jakościowe we współpracy z kierownikiem kontraktu
    • Przygotowywanie ofert, analiza cenowa
    • Negocjacje z podwykonawcami
    • Uzgadnianie projektów z Inwestorem
    • Analiza i optymalizacja projektów przetargowych, budowlanych oraz wykonawczych
    • Odbiór i rozliczanie robót z Inwestorem oraz podwykonawcami
    • Przestrzeganie wyznaczników w zakresie kontroli nad jakością i bezpieczeństwa pracy

WYMAGANIA:

      • Wykształcenie wyższe techniczne (instalacje elektryczne)
      •  Posiadanie uprawnień do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacji elektrycznych i elektroenergetycznych
      • Czynne prawo jazdy kat. B
      • Doświadczenie na podobnym stanowisku
      • Skrupulatność, dokładność
      • Znajomość oprogramowani AUTOCAD, PAKIET OFFICE, MS PROJEKT
      • Dyspozycyjność
      • Umiejętność pracy pod presją czasu
      • Umiejętności negocjacyjne

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość rozwoju oraz zdobywanie nowych doświadczeń
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Miłą atmosferę pracy w młodym i zgranym zespole
  • Niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowanie prosimy o nadesłanie CV przy pomocy arkusza aplikacyjnego wraz z klauzulą upoważniającą do przetwarzania danych osobowych. Z góry dziękujemy za nadesłane zgłoszenia. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy z wybranymi kandydatami.

Przepisz kod: captcha

Nasze Realizacje