Kierownik Robót Sanitarnych

OPIS STANOWISKA:

  • Koordynacja robót w zakresie instalacji HVAC, wodnokanalizacyjnych i gazowych oraz sieci zewnętrznych uzbrojenia terenu
  • Uczestnictwo w realizacji projektów kubaturowych
  • Tworzenie harmonogramów robót
  • Bezpośredni nadzór nad realizacją robót instalacyjnych w oparciu o wymaganiu kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy oraz normy jakościowe we współpracy z kierownikiem kontraktu
  • Przygotowywanie ofert, analiza cenowa
  • Negocjacje z podwykonawcami
  • Uzgadnianie projektów z Inwestorem
  • Analiza i optymalizacja projektów przetargowych, budowlanych oraz wykonawczych
  • Odbiór i rozliczanie robót instalacyjnych z Inwestorem oraz podwykonawcami
  • Przestrzeganie wyznaczników w zakresie kontroli nad jakością i bezpieczeństwa pracy

WYMAGANIA:

  • Wyższe wykształcenie techniczne w zakresie inżynierii środowiska
  • Posiadanie uprawnień do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń wodociągowych, kanalizacyjnych, cieplnych, wentylacyjnych i gazowych
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Skrupulatność, dokładność
  • Znajomość oprogramowani AUTOCAD, PAKIET OFFICE, MS PROJEKT
  • Dyspozycyjność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętności negocjacyjne

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjny system premiowy
  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość rozwoju oraz zdobywanie nowych doświadczeń
  • Miłą atmosferę pracy w młodym i zgranym zespole
  • Niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowanie prosimy o nadesłanie CV przy pomocy arkusza aplikacyjnego wraz z klauzulą upoważniającą do przetwarzania danych osobowych. Z góry dziękujemy za nadesłane zgłoszenia. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy z wybranymi kandydatami.

Przepisz kod: captcha

Nasze Realizacje