Młodszy Specjalista/tka ds. Umów

Miejsce pracy: Nowe Grocholice, Raszyn

Wymiar: pełny etat

Zakres obowiązków:

  • Rejestrowanie umów, zleceń;
  • Weryfikowanie dokumentacji rejestrowej i ewidencyjnej (np. KRS, REGON, NIP);
  • Koordynacja procesu zawierania umów, przygotowywanie umów podwykonawczych i zleceń na gotowych standardach;
  • Zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów (drukowanie, skanowanie, uzyskiwanie podpisów, archiwizowanie);
  • Bieżący kontakt w sprawach umów z kierownikami projektów, inżynierami budów, kontrahentami;
  • Sporządzanie innych dokumentów dotyczących procesu budowlanego i zwieranych umów;
  • Ścisła współpraca z innymi działami/ zespołami Spółki;
  • Czynności organizacyjno-administracyjne;

Nasze wymagania:

  • Dobra organizacja pracy;
  • Dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office – Word, Excel);
  • Dokładność, rzetelność, terminowość wykonania obowiązków;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Sumienność;

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy przy obsłudze inwestycji budowlanych;

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w nowoczesnej i prężnie rozwijającej się firmie;
  • Miłą atmosferę pracy w młodym i zgranym zespole;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia.

Osoby zainteresowanie prosimy o nadesłanie CV drogą e-mailową na adres p.zmudzinska@techbau.waw.pl lub poprzez formularz aplikacyjny wraz z klauzulą upoważniającą do przetwarzania przez spółkę TECHBAU Budownictwo sp. z o. o. danych osobowych z dopiskiem w tytule: „Rekrutacja. Dział umów”.

Z góry dziękujemy za nadesłane zgłoszenia. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy z wybranymi kandydatami.

Przepisz kod: captcha

Nasze Realizacje