Specjalista ds. ofertowania – Kosztorysant FIT-OUT

Zakres obowiązków:

– zbieranie materiałów niezbędnych do opracowania oferty

– sporządzanie przedmiarów, kalkulacji, kosztorysów i wycen

– kierowanie zapytań ofertowych do podwykonawców lub dostawców

– weryfikacja otrzymanych ofert od podwykonawców lub dostawców

Wymagania:

– wykształcenie wyższe inżynierskie (budownictwo)

– doświadczenie na podobnym stanowisku, w ofertowaniu powierzchni komercyjnych FIT-OUT

– znajomość oprogramowania AUTOCAD, PAKIET OFFICE

– zdolności interpersonalne, komunikatywność

– czynne prawo jazdy kat. B

– zaangażowanie i odpowiedzialność

– organizacja w działaniu

Oferujemy:

– atrakcyjny system premiowy

– stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B

– możliwość rozwoju zawodowego i zdobywanie nowych doświadczeń

– miłą atmosferę pracy w młodym i zgranym zespole

– niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowanie prosimy o nadesłanie CV przy pomocy arkusza aplikacyjnego wraz z klauzulą upoważniającą do przetwarzania danych osobowych. Z góry dziękujemy za nadesłane zgłoszenia. Uprzejmie informujemy,że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Przepisz kod: captcha

Nasze Realizacje