O nas

 

TECHBAU Budownictwo Sp.z o.o  istnieje na polskim rynku od ponad 10 lat, zajmujemy się dostawą usług w zakresie projektów budowlanych. Nasze doświadczenie zdobyliśmy podczas realizacji dużych projektów budowlanych, zarówno kubaturowych, jak i fit-out. Jako Generalny Wykonawca prowadzimy projekty w oparciu o własny zespół w obszarze budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego i użyteczności publicznej, realizując liczne projekty inwestycyjne dla czołowych inwestorów rynku budowlanego.

Jesteśmy odpowiedzialni w relacjach z partnerami, dbamy o jakość i terminowość, a także o właściwy przebieg całego procesu inwestycyjnego. Posiadamy praktyczną wiedzę i umiejętności, a dzięki wykorzystywaniu najnowszych technologii jesteśmy w stanie sprostać stawianym oczekiwaniom ze strony Inwestorów, gdyż zadowolenie klientów stawiamy na pierwszym miejscu.

Nasze zaangażowanie i stały rozwój  zostały docenione przez Puls Biznesu i Magazyn Forbes – od kilku lat, co roku, otrzymujemy wyróżnienie Gazel Biznesu oraz Diamentów Forbes, a także jesteśmy  uczestnikiem programu Rzetelna Firma.