Projekt i budowa domu w Dawidach BankowychKategoria: Projekty indywidualne

Klient: Osoba prywatna
Adres realizacji: Dawidy Bankowe
Rozpoczęcie - zakończenie: 11/09/2013 - 06/06/2016
Powierzchnia: 352 m²

Projekt domu jednorodzinnego w gminie Raszyn pod Warszawą, który nasza firma realizować będzie w systemie „zaprojektuj i wybuduj”, powstał w oparciu o najnowsze trendy projektowe. Inwestorom zależało na modernistycznej bryle i użyciu nowoczesnych materiałów, funkcjonalnej przestrzeni przy założeniu niskoenergetycznego standardu budynku.

Przygotowana przez nasze biuro dokumentacja projektowa budynku jednorodzinnego o powierzchni całkowitej 352,58m2, zawiera opracowanie bryły budynku, układ architektoniczny domu, zagospodarowanie działki oraz projekt zieleni. Dla Inwestora przygotowaliśmy również koncepcję aranżacji wnętrz, dobraliśmy zestaw nowoczesnych materiałów i technologii zarówno budowalnych i wykończeniowych.

Nasze biuro w swoim zakresie miało do realizacji uzyskanie wszelkich niezbędnych dokumentów do procesu projektowego ( map, podkładów, pozwoleń na likwidacje systemu melioracji, przyłączeń mediów) jak i ostatecznego pozwolenia na budowę.

Realizacja projektu przebiegać będzie pod pełnym nadzorem autorskim i inwestycyjnym naszej firmy. Jako Generalny inwestor zorganizujemy każdy etap budowy, będziemy koordynować prace branżystów i czuwać nad odpowiednim zrealizowaniu projektu budowlanego.

Nasze Realizacje